Vatanına Hainlik Edenlere Son Uyarı

EGM

Sevgili Türk, Kürt, Zaza, Alevi ve bu ülkede yaşayan diğer tüm halklar. Hepinizin dikkatine! Vatanına hainlik eden her kim olursa olsun bu kişi kardeşim de olsa, kanımın son damlasına kadar onlarla mücadele edeceğime Allah’ın izniyle tüm ümmet adına yemin ederim. 

Son zamanlarda sosyal medya üzerinden terör propagandası yapan bir kaç arkadaşıma denk geldim. Takip ettim… Düzelir! Gençtir, cahildir dedim. Uyardım. Ama uyarılarımın hiçbiri dikkate alınmadı. Bunun üzerine ben de bu kişilerin tüm profil bilgilerini ve paylaşımlarını bilgisayarıma kaydederek silinmelerine karşı önlem aldım. Buradan belirtmek istiyorum. Şu anda hesaplarından terör propagandası yapan dört kişinin adreslerine kadar tespit edip Emniyetin “Siber Suçlarla Mücadele” birimine şikayet yoluyla bildirdim. Terör propagandası yapmaktan haklarında soruşturma açılmıştır. Bu işin sonunda tutuklanacaklar, haklarında üç aydan dört yıla kadar hapis cezası istenecektir.

Buradan duyurmak isterim. Benimle facebook veya diğer sosyal medya hesapları üzerinden iletişim halinde olan sevgili arkadaşlarım! Düzenli olarak sosyal medya hesaplarınızdan paylaşımlarınızı takip etmekteyim. İsteyen herkes de tıpkı benim yaptığım gibi tüm hesaplarımı inceleyebilir. Eğer kişisel hesaplarınız üzerinden dinimize hakaret eden, insanlığa karşı nefret tohumları ekecek veya terör propagandası yapacak tüm paylaşımlardan dolayı kişiler veya tüzel kişiler hakkında gerekli yasal işlemlerin başlatılması için elimden gelen her şeyi yapacağımı belirtmek isterim. Eğer sosyal medya üzerinden yapmış olduğunuz bu türden içerikleri kaldırmanız ve tüm halkımızdan özür dileyen bir metni herkese açık bir şekilde paylaşmanız durumunda takdir tüm milletimizin olmak üzere, sosyal medya hesaplarınızı artık takip etmeyeceğimi belirtmek isterim.

Ayrıca belirtmek isterim ki; bu site kimi zaman binlerce takip alan bir sitedir. Eğer, vatan hainliği derecesinde paylaşımlar yapmaya devam etmeniz durumunda tüm sosyal medya hesaplarınızın ve bilgilerinizin bu sitede yayımlanacağını belirtmek isterim. Adeta bu kişileri fişleyeceğimi beyan etmek isterim. Hatta daha ileri giderek bu kişilerin telefon numaralarını ve adreslerini bile bu siteden yayınlamaktan hiç çekinmeyeceğimi beyan ederim.Bunun için gereken tüm yasal sorumluğu üstlenmiş durumdayım ve her türlü cezai işleme vatan için katlanmaya hazır olduğumu belirtmek isterim. 

Eğer sizde terör propagandası yapan kişileri tanıyorsanız ve bundan rahatsızlık duyuyorsanız ama elinizden bir şey gelmiyorsa Emniyetin “Siber suçlarla mücadele” birimine e-posta yoluyla ulaşabilir gerekli işlemlerin başlatılmasını sağlayabilirsiniz veya herhangi bir adliyeden savcılık yoluyla işlem başlatabilirsiniz.  Aşağıdan bu e-posta hesaplarına  da ulaşabilirsiniz.

Terör meselesi sadece Türk, Kürt meselesi değildir! İnsanlık meselesidir. Benim için Türk, Kürt, Zaza, Çerkez veya Suriyeli diye bir şey yoktur! Benim için önce insan sonra insanlık ve daha sonra da ümmet vardır. Allah, hesap gününde insana “Dinin nedir? Peygamberin kimdir?…” sorularını yöneltecektir. “Kavmin nedir?” diye bir soru sormayacaktır.

 

Terör propagandası yapan hesapları şikayet etmek için gereken e-posta hesapları;

Siber suçlarla mücadele e posta hesapları

Abone Ol!
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments